ČETVRTI PUT ZAREDOM: Jagodinske rukometašice jesenji prvaci
ONE su ostvarile godišnji slem, jer su osvojile četvrtu titulu pravaka države, Kupa i Superkupa Srbije, te Svesrpskog kupa
Foto:Jagodinski rukometni klub
Rukometašice Jagodine osvojile su četvrtu jesenju titulu zaredom. One su pobedile ekipu Vrbasa rezultatom 29:23 u 11. kolu Arkus lige i bez izgubljene utakmice okončale prvi deo prvenstva. Igračica utakmice je Teodora Majkić. Inače, jagodinske rukometašice su ove godine ostvarile godišnji slem, jer su osvojile četvrtu titulu pravaka države, Kupa i Superkupa Srbije, te Svesrpskog kupa.
Foto:Jagodinski rukometni klub
Jagodina je do 28. minuta gubila od odlične ekipe Vrbasa. Tada je izjednačila rezultat i prešla u vođstvo. Rezultatsku neizvesnost gošće su održavale do 48. minuta, kada Makedo promašuje sedmerac, a na scenu stupa Majkić i serijom golova i asistencija rešava utakmicu.
- Red je da se svima zahvalim na ovome što rade da bismo pravili ovako dobre rezultate. Posebno je teško ostvarivati vrhunske rezultate u kontinuitetu – kaže Dragan Markov, trener ŽORK Jagodina.
Foto:Jagodinski rukometni klub
Teodora Majkić je čestitala Vrbasu na odličnoj utakmici, kao i svojim devojkama na pobedi i osvojenom prvom mestu u jesenjem delu prvenstva. Ona je najavila još bolju igru Jagodine u drugom delu prvenstva, jer “ima mesta za napredak u svakom delu igre”.
Preporučujemo
BESPLATNE ONLAJN PRIPREME: Na Prirodno-matematičkom fakultetu u Novom Sadu
02. 02. 2026. u 15:25
JAGODINI POTREBNA JOŠ ČETIRI VATROGASCA: Konkurs za vatrogasce-spasioce do 25. februara
02. 02. 2026. u 15:11
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)