SMUĐ KAPITALAC OD 6 KILOGRAMA: Kosta Subu ulovio ribu na kojoj mnogi mogu da mu zavide! (FOTO)
KOSTA Subu, pecaroš iz sela Torak u opštini Žitište, pamtiće novembarski dan, jer je na Begeju ulovio ribu na kojoj mogu da mu pozavide ribolovci koji pecaju na mnogo većim vodama.
Foto: A. Amižić
Iskusni pecaroš, zaljubljenik u reku Begej, na kojem peca godinama, upecao je smuđa kapitalca od 6,2 kilograma.
Foto: A. Amižić
- Predivan osećaj, eto, poklopilo se sve, sunčan, ali i hladan novembarski dan, stvoren za pecanje i smuđ zaista ogroman se uhvatio na udicu - kaže Kosta, uz napomenu da je sve veći broj ribolovaca koji pecaju na Begeju, a ribolov postaje sve popularniji sport u ovoj sredini.
BONUS VIDEO:
ŠTA SE KRIJE KOD MALOG ZVORNIKA: Justinijanov projekat ogromnih razmera
Preporučujemo
TIBOR UPECAO NAJTEŽEG ŠARANA: Održano završno takmičenje u pecanju u Novom Itebeju
08. 11. 2021. u 18:08
MALIŠANI IZ VRTIĆA U POSLASTIČARNICI: Pravili kolače i sami ih posluživali
29. 10. 2021. u 18:01
AMERIČKA VOJNA BAZA U PLAMENU: Žestok napad tokom noći (VIDEO)
NAJMANjE četiri drona napala su američku bazu Viktori u Iraku, uz niz eksplozija sinoć i u ranim jutarnjim satima.
21. 03. 2026. u 09:31
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)