ANA IVANOVIĆ: Novak je ikona u Srbiji! NJegovu harizmu vide svi
ANA Ivanović, se već nekoliko godina ne bavi profesionalno tenisom, a retko ga se u intervjuima i dotakne. Ipak, odlučila je da progovori o Novaku Đokoviću
FOTO: EPA
Uprkos penzionisanju nije splasnulo interesovanje javnosti za Anu Ivanović. Ona je u izjavi za "Eurosport" još jednom pohvalila Đokovića.
"Novak je ikona u Srbiji, on je sjajna osoba. Mislim da svi tu njegovu harizmu mogu da vide na terenu" rekla je Ana.
Kao njegovu najveću prednost istakla je prisebnost i Mirnoću, a upravo to moglo bi da mu pomogne u narednim nedeljama.
"To kako ostaje miran i pribran je za mene nešto super zadivljujuće. Nije mu uvek lako u vrelini meča, u teškim i odlučujućim poenima da bude u stanju da uvek odigra najbolje, da ostane miran. To je zaista nešto posebno", zaključila je Ana
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
LEGENDA AUSTRALIJSKOG TENISA: "Novak je mnogo opasan kada mora nešto da dokazuje"
08. 02. 2021. u 08:09
NOVAK PROGOVORIO O LjUBAVNOJ AFERI PRED AUSTRALIJAN OPEN: Da, tačno je...
07. 02. 2021. u 11:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
BOMBA KOJA ODJEKUJE: Real zagrizao za Vlahovića, Murinjo želi Srbina po svaku cenu!
ŽOZE Murinjo već godinama javno hvali Dušana Vlahovića i pokušava da ga dovede u svoj tim. Ako je verovati španskim medijima, ovog leta bi dugogodišnja želja slavnog trenera mogla da postane stvarnost.
31. 07. 2026. u 13:40 >> 13:41
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)