BAŠ ZBOG OVOGA JE NAJBOLJI TENISER SVETA: Iznenađenje za Novaka nakon treninga u Beču (VIDEO)
NOVAK Đoković nastupa na turniru u Beču posle tačno 13 godina, a čitav grad dočekao ga je kao veliku zvezdu, što i jeste, mada se često dešava da to drugi zaborave...
FOTO: Printskrin
Nije najomiljeniji u Njujorku, Londonu ili Parizu, međutim publika u prestonici Austrije zadivljena je što najbolji teniser sveta igra pred njima. Ne samo da su tribine popunjene koliko je dozvoljeno kada igra, nego stalno dolaze i na njegove treninge.
Jedan od novinara koji izveštava sa turnira u Beču opisao je da je teren na kome se trenira zapravo "balon" koji se vidi sa ulice, a da mogu da gledaju oni koji imaju ulaznice za mečeve.
"Grupa od 40-50 ljudi uvek gleda Novakove treninge i navija za njega. Na kraju današnjeg treninga Novak je otvorio staklena vrata kako bi ih pozdravio i dobio je veliki aplauz", napisao je novinar Enriko Marija Riva na svom Tviteru.
Đoković je odlično počeo turnir u Beču pobedama nad Krajinovićem i Ćorićem, a u četvrtfinalu ga čeka mladi italijanski teniser Lorenco Sonego.
(MONDO)
Preporučujemo
PRILIKA ZA OSVETU: Đoković saznao ime sledećeg rivala u Beču!
29. 10. 2020. u 16:20 >> 16:24
ALEKSANDAR ZVER(EV): Bivša devojka optužila nemačkog tenisera za nasilje u porodici
29. 10. 2020. u 12:49
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
"ZELENSKI, MOLIMO TE, VRATI GA SA FRONTA!" Ukrajina u šoku, nasilno mobilisan svetski šampion i odmah poslat u JURIŠNIKE
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i potez koji ima veze sa sportom.
28. 02. 2026. u 21:19
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)