KECMANOVIĆ ISPAO U PRVOM KOLU ROLAN GAROSA: Argentinac prejak za srpskog tenisera
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je izgubio od Argentinca Dijega Švarcmana posle tri seta, 6:0, 6:1, 6:3.
Foto: EPA-EFE/ YOAN VALAT
Ovaj meč je trajao jedan sat i 47 minuta igre, a 40. igrač planete je jedino koliko-toliko uspeo da zapreti rivalu u trećem setu.
Omaledni Argentinac (13. na ATP listi) je prvi set osvojio bez izgubljenog gema, dok je u drugom setu prepustio Kecmanoviću samo jedan gem.
Miomir je nije bio zadovoljan igrom u prva dva seta, a naveo je i da su uslovi bili loši.
- Prva dva seta su baš bila loša. Pravio sam dosta grešaka. Treći set je bio dosta bolji. Da se to desilo ranije, možda sam i mogao da preokrenem rezultat. Previše kasno sam ušao u ritam. Dosta je hladno, duvao je vetar, bilo je teško da se igra. Sigurno mi nije prijalo, ali je i njemu bilo isto - rekao je Kecmanović
Švarcman, će u drugom kolu igrati protiv boljeg iz duela Francuza Korantena Mutea i Italijana Lorenca Đustina.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
IZNENAĐENjE NA STARTU ROLAN GAROSA: Mladi Italijan eliminisao Davida Gofana
27. 09. 2020. u 16:24
NADAL ZABRINUT KAO NIKADA: Đoković trlja ruke i smeši se trofeju na Rolan Garosu
27. 09. 2020. u 09:16
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)