ATP BRIZBEJN! Lajović se plasirao u drugo kolo
Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se danas u drugo kolo turnira u Brizbejnu, pošto je pobedio 63. igrača sveta Francuza Artura Kazoa posle dva seta, 6:4, 6:4.
Foto: AP
Lajović, 81. igrač sveta, pobedio je posle sat i 42 minuta.
Lajović je u trećem gemu prvog seta oduzeo servis francuskom teniseru, prednost brejka je sačuvao i poveo u meču.
On je dobro počeo i drugi set, već u prvom gemu napravio je brejk, ubrzo je poveo sa 2:0, ali je Kazo preokrenuo na 3:2.
Srpski teniser je u sedmom gemu napravio novi brejk za 4:3, prednost je sačuvao i plasirao se u drugo kolo.
Lajović je kao laki luzer u glavnom žrebu, a u drugom kolu igraće protiv češkog tenisera Jakuba Menšika, koji je pobedio Kazahstanca Mihaila Kukuškina sa 7:6, 6:4.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ DELIO ASISTENCIJE KAO NIKADA DO SADA: Ovo ludilo morate videti (VIDEO)
31. 12. 2024. u 07:10
SRBIN JE SILA: Cela Amerika bruji o brutalnoj partiji Nikole Jokića (VIDEO)
31. 12. 2024. u 06:30
POVRATAK U NBA: Jedan od najboljih igrača Evrolige odlazi kod Jokića u Denver?
30. 12. 2024. u 13:40
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)