NADAL U ''TRCI SA VREMENOM'' PRED ROLAN GAROS: Španac odbio pripremu za turnir koji je osvajao 14 puta
Rafael Nadal je odbio specijalnu pozivnicu za čelendžer u Bordou, a direktor turnira Žan Batist Perlan je to potvrdio. Batist je smatrao da je Nadalu ovo odlična prilika da se pripremi za Rolan Garos, međutim, Španac je to odbio.
Foto: Tanjug/AP photo
Perlan je za Ekip potvrdio da je bio u kontaktu sa Nadalovim agentom Karlosom Kostom.
- Ponudio sam jednu od specijalnih pozivnica. Karlos Kosta je vrlo ljubazno odgovorio da Nadal nastavlja svoje pripreme kod kuće u Manakoru, da nije spreman i da je u trci s vremenom kako bi bio spreman za Rolan Garos - izjavio je direktor turnira u Bordou.
Nadala neće biti u Bordou ali hoće nekih velikih imena poput Vavrinke, Marija, Tima, Štrufa, Gaskea.
Rolan Garos počinje 28. maja, titulu brani Nadal, koji je 14 puta u toku karijere osvajao ovaj grend slem.
BONUS VIDEO: "OVO VRAĆA OSMEH NA LICE!" Igor Duljaj posle trećeg Partizanovog trijumfa u nizu
Preporučujemo
DRAMA RAFAELA NADALA: Pojavio se zabrinjavajući snimak, navijači očajni (VIDEO)
12. 05. 2023. u 10:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)