ĐOKOVIĆ VEROVATNO NE MOŽE DA DOĐE SEBI: Najveći Novakomrzac je upravo "sahranio" Nadala i Federera

Časlav Vuković

19. 08. 2022. u 17:54

SVE je Novak Đoković mogao da očekuje, ali da čovek koji ga najviše mrzi, Ben Rotenberg izjavi da je Nole najbolji teniser svih vremena, sigurno nije.

ЂОКОВИЋ ВЕРОВАТНО НЕ МОЖЕ ДА ДОЂЕ СЕБИ: Највећи Новакомрзац је управо сахранио Надала и Федерера

FOTO: Tanjug/AP

Upravo je čuveni novinar to priznao na Tviter nalogu, rekavši da je Srbin najbolji ikada, čak iako karijeru završi sa manje osvojenih grend slem titula od Rafaela Nadala (trenutni odnos je 22:21 za Španca).

Jedan od razloga zašto ovako misli je taj što je Đoković i dalje jedini igrač koji ima osvojene sve Masters turnire i to po dva puta. Kolekciju svih turnira iz serije 1.000 nemaju Španac i Švajcarac.

Novak ove sezone nije igrao mnogo zbog toga što nije vakcinisan i nije mu dozvoljeno da uđe u sve zemlje.

Ipak, uprkos tome uspeo je da osvoji dva trofeja - Masters u Rimu i Vimbldon. Upravo mu je trijumf u Londonu omogućio da ostane u trci sa Nadalom za vlasnika najviše grend slem titula.

BONUS VIDEO: Novak se obratio mladim teniserima

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (1)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?