Ćaćić u polufinalu dubla u Baštadu

SRPSKI teniser Nikola Ćaćić i Kazahstanac Aleksandr Nedovjesov plasirali su se u polufinale dubla u Baštadu, nakon što su pobedili švajcarsko-ruski par Mark-Andrea Haslera i Pavela Kotova sa 2:1 po setovima 4:6, 6:2, 10:3.

Ћаћић у полуфиналу дубла у Баштаду

FOTO: AP

Ćaćić i Nedovjesov su do pobede stigli posle sat i 12 minuta igre.

Hasler i Kotov su do vođstva u setovima stigli zahvaljujući brejkovima u trećem i sedmom gemu.

Srpsko-kazahstanski par je brejkovima u šestom i osmom gemu uspeo da stigne do izjednačenja, i set se rešavao u trećem setu.

U trećem setu, Ćaćić i Nedovjesov su bili ubedljivi i slavili sa 10:3.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (1)

NISAM ZNAO ŠTA TAJ SIMBOL ZNAČI Darko Lazić o spornoj fotografiji sa Albankom - Ona je iskoristila priliku