KRAJ ZA KECMANOVIĆA: Drugi reket sveta preveliki zalogaj za Srbina
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović eliminisan je u trećem kolu Rolan Garosa od Danila Medvedeva, rezultatom 3:0, po setovima 6:2, 6:4, 6:2.
FOTO: AP
Drugi reket sveta dozvolio je našem predstavniku samo jednu brejk loptu u prva dva seta, pri tom je i tada bio maksimalno koncentrisan i odbranio svoj servis.
Za razliku od meča sa Laslom Đereom u prošlom kolu, Medvedev je iz defanzivnog tipa tenis prešao u napadački, jureći direktne poene i zadavajući ogromne muke srpskom predstavniku udarcima koji su išli uz samu liniju.
Medvedev je briljantno servirao i još briljantnije igrao na servis protivnik Kecmanovića, koristeći gotovo sve prilike koje su mu se ukazale. Meč je završio sa šest asova i iskoristio pet od jedanaest brejk lopti.
U trećem setu iscrpeljeni Srbin nije imao snage da pruži jači otpor igraču koji je u ovaj duel ušao sa oreolom favorita.
Naredni protivnik Danila Medvedeva biće pobednik meča između Žila Simona i Marina Čilića čiji je susret najavljen za termin od 15 časova i 30 minuta.
Miomir Kecmanović trenutno zauzima poziciju 31. na ATP listi.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
ŠOK U HRVATSKOJ! Legendarni rukometaš hitno prevezen u bolnicu
23. 02. 2026. u 09:32
IZAŠLA NOVA ATP LISTA! Evo gde se nalazi Novak Đoković, totalni sunovrat Srba
23. 02. 2026. u 09:03
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)