ZVEREV SE MUČIO PROTIV HRVATA: Igrao preko dva sata

25. 03. 2022. u 22:19

NEMAČKI teniser Aleksandar Zverev plasirao se u treće kolo Majamija nakon pobede nad Bornom Ćorićem rezultatom 2:1.

ЗВЕРЕВ СЕ МУЧИО ПРОТИВ ХРВАТА: Играо преко два сата

Nemac je dobio prvi set zahvaljujući slabom petom servis gemu hrvatskog tenisera. Napravio je Zverev brejk pri rezultatu 4:4 i sigurno odservirao u narednom gemu za 6:4 nakon prvog dela igre.

Drugi set je takođe odlučio jedan brejk. Ćorić je oduzeo već prvi servis u drugom setu Zverevu, do kraja seta je odservirao bez greške, ne pruživši nijednu brejk loptu Zverevu.

Ipak, treći set kao da je bio repriza drugog, samo su uloge bile zamenjene. U prvom servis gemu hrvatskog tenisera Zverev je napravio brejk i do kraja pružio samo jednu brejk priliku Ćoriću, i to u poslednjem gemu meča, ali Hrvat nije uspeo to da kazni i meč je završen rezultatom 6:3 u trećem setu.

Aleksandar Zverev će u narednom kolu za protivnika imati boljeg iz meča u kom se sastaju Grigor Dimitrov i Makenzi Mekdonald.