NOVAK JE BESMRTAN: Lorenco Museti smatra da je Đoković zaslužio da osvoji kalendarski gren slem
ITALIJANSKI teniser Lorenco Museti bio je na proteklom Rolan Garosu na set od senzacije, kada je u osmini finala ispustio 2:0 u setovima protiv Novaka Đokovića
Foto: EPA-EFE/IAN LANGSDON
- Mislio sam da je besmrtan, da je neuništiv, ali videli smo i da veliki šampioni padaju pod pritiskom. Nisam gledao ceo meč, priznajem, spavao sam. Video sam da je bio veoma, veoma napet. Zaslužio je da osvoji kalendarski slem. Nole je specijalna osoba - rekao je Museti za "Gazetu".
Podsetimo, Italijan je igrao protiv Đokovića na Rolan Garosu, vodio 2:0 u setovima, pa osvojio samo jedan gem u naredna tri i preao pri vođstvu Srbina od 4:0 u petom.
Novak i Museti inače imaju odličan odnos. Srpski as je dva puta u poslednjih nekoliko meseci pomogao mladom Italijanu, jednom mu je pozajmio privatni avion zbog sudaranja obaveza u školi i putovanja na Vimbldon, a zatim je pred početak Ju-Es opena omogućio mladom kolegi da s njim trenira na zatvorenim terenima jedne vile, pošto su zbog vremenskih neprilika svi tereni za trening bili neupotrebljivi.
BONUS VIDEO - NOVAK ZAPEVAO "PUKNI ZORO"! Pogledajte snimak o kom priča Srbija, Đoković oduševio goste
(Srbija Danas)
Preporučujemo
KAKAV GEST NOVAKA ĐOKOVIĆA: Pozajmio privatni avion Musetiju da završi srednju školu
11. 06. 2021. u 11:03
MEDVEDEV PRIZNAO: "Svrgavanje Novaka sa broja jedan je nemoguća misija"
24. 09. 2021. u 15:58
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)