NEĆE BRANITI TITULU U NJUJORKU: Dominik Tim propušta Ju-Es open
AUSTRIJSKI teniser Dominik Tim osvojio je Ju-Es open prošle godine, ali sada neće biti u prilici da brani titulu.
Foto: EPA
Naime, šesti igrač sveta je objavio na Tviter nalogu da propušta poslednji grend slem u godini, ali i ostatak sezone.
- Pozdrav svima, nadam se da ste dobro i hteo sam da vas obavestim da zbog problema sa povredom neću moći da nastupim na Ju-Es Openu i da ću propustiti ostatak sezone. Razočaran sam što neću moći da branim titulu u Njujorku jer se još uvek nisam oporavio od povrede zgloba koju sam zadobio u junu na turniru na Majorci - naveo je Dominik Tim.
Podsetimo, Austrijanac je prošle godine u finalu pobedio Aleksandra Zvereva sa 3:2 u setovima, i to nakon što je gubio sa 0:2.
Ju-Es open se igra od 30. avgusta do 12. septembra.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRAVDA JE ZADOVOLjENA NAKON DEVET GODINA: Novak Đoković dobio Brazilce na sudu!
17. 08. 2021. u 19:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
20. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)