I UDOVIČIĆ ČESTITAO STAŠI: Osvajanje dve medalje je sportski podvig

Olja Mrkić

28. 11. 2020. u 22:40

MINISTAR omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je večeras reprezentativki Srbije Staši Gejo srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u sportskom penjanju u Moskvi, saopšteno je iz Ministarstva omladine i sporta.

И УДОВИЧИЋ ЧЕСТИТАО СТАШИ: Освајање две медаље је спортски подвиг

Foto: Tanjug

- Čestitam, Staša, na osvojenoj vicešampionskoj evropskoj medalji i borbenosti i istrajnosti koje si pokazala tokom trajanja Evropskog prvenstva. Svaka čast na sportskom podvigu i osvajanju dve medalje. Uveren sam da ćeš sjajnim nastupima i u budućnosti nastaviti da budeš na pobedničkim postoljima međunarodnih takmičenja - piše u čestitki ministra Udovičića.

Staša Gejo je na Evropskom prvenstvu u sportskom penjanju, koje se održava u Moskvi, pre pet dana osvojila i bronzanu medalju u disciplini bolder, podseća se u saopštenju Ministarstva.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNJENA!  Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi

IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.

05. 03. 2026. u 12:19

Komentari (0)

IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNJENA!  Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi