KOMŠIJE U PROBLEMU: BiH sa 11 igrača na Nemačku
EVROPSKA rukometna federacija je zbog korona virusa odložila sedam utakmica u kvalifikacijama za EP 2022. u Slovačkoj i Mađarskoj.
Foto: Arhiva Novosti
Međutim, nije imala sluha za probleme svih selekcija, pa tako odbila zahtev Bosne i Hercegovine da se odloži njen meč sa Nemačkoj.
Bosanci su na megdan Nemcima, koji se igra u četvrtak (16.15) u Diseldorfu, otputovali samo sa 11 rukometaša.
Podsetimo, prošle nedelje su otkazane utakmice Srbije u grupi 1 sa Grčkom i Belgijom, jer protivnici nisu mogli da okupe svoje reprezentacije zbog Kovida 19. Zbog toga su u našem Savezu na kraju otkazali okupljanje reprezentacije.
Preporučujemo
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)