CRNO IM SE PIŠE: Ozbiljno upozorenje za ruske sportiste pred Olimpijske igre
Olimpijske igre u Parizu održaće se u teškim uslovima koji će stvoriti realne pretnje po Ruse koji u to vreme mogu boraviti u Francuskoj, izjavio je u intervjuu Sputnjiku direktor Prvog evropskog departmana u Ministarstvu spoljnih poslova Rusije Artjom Studenikov.

Foto: Piksabej
Diplomata je objasnio da se radi i o „konstantno visokom nivou terorističke pretnje, nepovoljnoj kriminogenoj situaciji, kao i sveobuhvatnoj rusofobiji“.
- Da ne govorimo o takvim praktičnim neprijatnostima kao što je nemogućnost korišćenja ruskih bankovnih kartica, ograničenja plaćanja roba i usluga gotovinom, nedostatak direktnih avionskih linija - dodao je Studenikov.
On je istakao da su na sajtu konzularnog odeljenja ruske ambasade u Francuskoj objavljene preporuke ruskim građanima koji planiraju da putuju u Francusku tokom Olimpijskih igara i posavetovao ih je da se sa njima upoznaju.
Olimpijske igre u Parizu održaće se od 26. jula do 11. avgusta.
BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima

DRAMA U NAJAVI? Bajern je već prošao dalje, ali "orlovi" bi mogli da imaju stresno veče
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Benfika i Bajern Minhen koji se sastaju u Sinsinatiju od 21.00.
24. 06. 2025. u 14:32

BALKAN GLEDA I NE MOŽE DA VERUJE: Evo šta su uradili crnogorski navijači u Bosni
Srbija i njeni navijači, a često i Hrvatska i tamošnji tifozi, često su razlog da se najnovije vesti o navijačima sa Balkana probiju u svetske medije baš iz neke od te dve države. Ali, ovoga puta tu "glavnu ulogu" uzeli su im "kolege" iz Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
24. 06. 2025. u 15:16

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (0)