SRPKINJE BEZ KRUNE: Ferencvaroš Andree Lekić i Dragane Cvijić izgubio u finalu Lige šampiona

RUKOMETAŠICE norveškog Vajpersa iz Kristijansanda treći put zaredom osvojile su titulu prvaka Evrope pošto su u finalu F4 Lige šampiona u Budimpešti savladale Ferencvaroš, za koji igraju naše Andrea Lekić i Dragana Cvijić, sa 28:24 (14:13). Lekićeva je u finalu postigla pet, a Cijićeva tri gola. U meču za treće mesto Đer je pobedio danski Esbjerg sa 28:27 (16:9).

СРПКИЊЕ БЕЗ КРУНЕ:  Ференцварош Андрее Лекић и Драгане Цвијић изгубио у финалу Лиге шампиона

Foto: EPA-EFE/EDDY LEMAISTRE

Lekićeva je u finalu postigla pet, a Cijićeva tri gola. U meču za treće mesto Đer je pobedio danski Esbjerg sa 28:27 (16:9).

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

NISAM ZNAO ŠTA TAJ SIMBOL ZNAČI Darko Lazić o spornoj fotografiji sa Albankom - Ona je iskoristila priliku