NAPADNUT SRPSKI OLIMPIJAC: Stojić izgubio svest u Veslačkom savezu
Ružne vesti stižu ovog ponedeljka iz srpskog veslanja. Fizički je napadnut Nikola Stojić, trofejni srpski veslač i bivši olimpijac, a sada veslački trener.
Foto: Instagram
Njega je napao Dušan Kovačević, predsednik Izvršnog odbora Veslačkog saveza Srbije. Kovačević je sa leđa napao Stojića i više puta ga je udario u glavu. Nikola Stojić je čak na trenutak izgubio svest.
Sve je objavljeno i na društvenim mrežama, a policija trenutno radi na slučaju, dok će Stojiću biti ukazana pomoć.
Stojić je četiri puta učestvovao na Olimpijskim igrama, a najveći uspeh ostvario je u Sidneju 2000. godine, kada je zajedno sa Đorđem Višackim osvojio peto mesto. Bronzanom medaljom se okitio na Svetskom prvenstvu u Lucernu 2001. godine, a u riznici ima i sedam medalja sa šampionata Evrope. Trenutno je trener olimpijskih posada M-2, W-1x i M-2x.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
ŽREB ZA LIGU KONFERENCIJA: Partizan saznao rivala, dobro poznato ime dolazi u Humsku
07. 11. 2022. u 13:07 >> 13:58
KAKAV MEČ U MILANU: Inter i Napoli podelili bodove, "neroazuri" čuvaju prvo mesto
11. 01. 2026. u 23:03
SPEKTAKL! EL KLASIKO ZA TROFEJ! Barsa silovita, Real ranjiv – ko diže Superkup u Džedi?
BARSELONA i Real Madrid sastaju se u finalu Superkupa Španije u nedelju uveče (20.00), u novom izdanju El Klasika koji direktno odlučuje o trofeju kao i prošle godine kada je ubedljivo slavila Barsa (5:2).
11. 01. 2026. u 07:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)