MAKS FERSTAPENO PROŠLOJ SEZONI: "Nisam bio savršen, uvek ima šta da se popravi"
NOVI šampion Formule 1 Maks Ferstapen (Red bul) veruje da još nije postigao svoj maksimum u svim segmentima vožnje.
FOTO: AP
Zato Holanđanin smatra da može da bude još bolji ove godine, u kojoj brani titulu.
- Nisam bio savršen prošle godine kada sam osvojio titulu. Nisam pružio maksimum, tako da uvek ima nešto što može da se popravi, unapredi. Ne zaboravimo da u borbi za titulu odlučuju sitnice - naglašava 24-godišnji pilot Red bula.
Ferstapen je titulu osvojio na poslednjoj trci u Abu Dabiju, kada je u poslednjem krugu pretekao branioca titule Luisa Hamiltona. I danas se priča o toj kontroverznoj trci.
- Izborio sam se sa velikim pritiskom. Smatram da je za šampionat bolje kada postoji rivalstvo između dva tima u borbi za titulu, a ne da dominiraju samo vozači jedne ekipe - ističe Ferstapen.
Preporučujemo
LEPTIR IZABRAO ŠAMPIONA? Da li je ovo znak da će Siner osvojiti Australijan open (FOTO)
24. 01. 2022. u 16:57
PRŠUTA I UŠTIPCI ZA NOVAKA: Najbolji teniser sveta lepo primljen u Crnoj Gori
23. 01. 2022. u 19:14
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)