''OVO NAM JE PRODUVALO SRCE I PLUĆA'' Srpski kajakaš nakon plasmana u finale na Olimpijskim igrama
Srpski kajakaški četvorosed u muškoj konkurenciji izborio je plasman u veliko finale u trci na 500 metara na Olimpijskim igrama u Parizu.
Foto: Profimedia
Nakon plasmana u finale, Marko Dragosavljević je rekao da su dokazali da mogu da se bore za medalju.
- Očekivali smo posle kvalifikcija da možemo da se borimo i fajtamo u prvoj grupi čamaca, da budemo u borbi pre finala za medalju. Dokazali smo da možemo. Malo nas je iznenadila trka, Australija, Španija i mi smo se trkali ko će da pobedi. Bilo je očigledno da će biti do zadnjeg metra. Malo smo se potrošili previše. Nismo se čuvali, ovo nam je produvalo pluća, srce. Ostalo je snage, ovo nam je pomoglo da druga trka bude bolja. Ako Bog da, biće medalja - rekao je Dragosavljević.
Preporučujemo
TOTAL FUDBAL NA "ALIJANC ARENI": Bajern ima napadački arsenal potreban za preokret, ali PSŽ zna kako da iskoristi defanzivne mane Bavaraca
OSAM dana nakon nezaboravnog spektakla u Parizu, Bajern Minhen i Pariz Sen Žermen ponovo ukrštaju koplja, ovoga puta na "Alijanc areni" (21.00), u revanšu polufinala Lige šampiona koji obećava još jednu noć za pamćenje.
06. 05. 2026. u 07:00
NOVAK ĐOKOVIĆ ZABRINUO NAVIJAČE: Ovo se desilo u Rimu (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije zasad onakav kakvom se nadaju njegovi navijači.
06. 05. 2026. u 17:08
"NE DIRAJTE NAM PARADU!" Rusi prete Kijevu moćnim oružjem: "Ako ispalimo 2ili3, to je kao nuklearni udar"
RUSKI predsednik Vladimir Putin upozorio je Kijev da će, ako ukrajinski dronovi pokušaju da pokvare vojnu paradu na Crvenom trgu u Moskvi, u znak odmazde uslediti masovni raketni udar na centar Kijeva.
06. 05. 2026. u 11:53
Komentari (0)