TRILER ZAVRŠNICA U PIONIRU: Zvezda okrenula u poslednjim sekundama, Simonović doneo pobedu sa "penala"

Александар Илић
Aleksandar Ilić

14. 04. 2021. u 20:03

KOŠARKAŠI Crvene zvezde su u odloženoj utakmici 11. kola ABA lige slavili u neizvesnoj završnici protiv Cedevita Olimpije 82:81.

ТРИЛЕР ЗАВРШНИЦА У ПИОНИРУ: Звезда окренула у последњим секундама, Симоновић донео победу са пенала

FOTO: KK Crvena zvezda/ABA liga

Zvezda je ovom pobedom nastavila trku za prvo mesto pred plej-of. 

Cedevita je u neizvesnoj završnici meča vodila 81:78, potom je Branko Lazić bio fauliran, a nakon toga i Džordan Lojd hvata loptu, a sa penala potom Volden pogađa dva bacanja. 

Nije tu bilo kraja uzbuđenjima, potom je Marko SImonović ukrao loptu za nove penale. Bio je precizan jednom za pobedu zvezde 82:81

Džordan Lojd je sa 19 poena bio najefikasniji u Zvezdi, Davidovac je upisao 17, a kod gostiju Peri 19, Blažič i Rupnik po 14 postignutih poena.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)