SJAJAN POTEZ ITALIJANA: Ređo Emilija dobija trg Kobija i Đijane Brajant
ITALIJANSKI grad Ređo Emilija nazvaće jedan od trgova po tragično nastradalom košarkašu Kobiju Brajantu i njegovoj ćerki Đijani na godišnjicu njihove smrti, prenosi portal Sportando.
EPA
Kobi Brajant i Đijana poginuli su 26. januara 2020. godine u helikopterskoj nesreći u Kaliforniji.
Brajant je u Ređo Emiliji živeo od 1989. do 1991. godine, kada je njegov otac Džo igrao u Ređani.
Preporučujemo
NAJSKUPLjI U ISTORIJI: Pogledajte kako izgleda šampionski prsten Lejkersa
23. 12. 2020. u 15:23
TRENER SAKRAMENTA O BJELICI: Postoje neke lične stvari i ostaće na tome
21. 01. 2021. u 12:48
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)