PARTIZAN IMA NOVOG IGRAČA: Crno-beli doveli evroligaško pojačanje
PARTIZAN će napraviti ozbiljnu rekonstrukciju ekipe u košarci. Crno-beli su završili novo pojačanje.
FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages
U pitanju je krilni centar Derik Vilis koji tako završava epizodu u Parizu i seli se u Beograd, prenosi "Mozzart Sport".
Amerikanac je okončao treću evroligašku sezonu u karijeri. On je u prethodnoj odigrao 28 utakmica, od toga sedam kao starter uz učinak od 5,8 poena, 3,9 skokova i 1,2 asistencije uz 37 odsto za tri.
Upravo je šut za tri poena nešto što ga krasi i trenerima daje mogućnost da kad je on na parketu rašire odbranu rivala.
Ističe da je Partizan dogovorio dolaske Kajla Olmena i Nikole Tanaskovića, a ugovor sa klubom je produžio Tonje Džekiri.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ZVEZDA ODLIČNO PROŠLA NA ŽREBU! Evo sa kim će igrati u drugom kolu kvalifikacija za LŠ
17. 06. 2026. u 12:12
ARNAUTOVIĆ SPASAO AUSTRIJU BRUKE! Jordan pokazao zube, ali naišao na nezgodnog Srbina
17. 06. 2026. u 08:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ĐURICA GARANTUJE: "Španija šampion sveta!" (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
17. 07. 2026. u 13:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)