VELIKI POSAO BUDUĆNOSTI! Prodali centra Dubaiju, pa "oteli" njihovog igrača
Doskorašnji centar Budućnosti, Kenan Kamenjaš otišao je u Dubaiju, a samo nekoliko dana kasnije ekipu iz Podgorice je pojačao doskorašnji centar upravo tima sa Bliskog Istoka, Džeri Butsijel.
FOTO: EPA
Prošle sezone je bio jedan od najboljih igrača Dubaija, ali nije produžio ugovor, jer, kako je rekao, nije se uklapao u predstojeće zamisli tima Jurice Golemca.
Prošle sezone je u ABA ligi prosečno beležio devet poena i hvatao 5.2 skoka po utakmici.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
SKANDAL! Lamin Jamal na žurku za 18. rođendan doveo autobus pun ljudi patuljastog rasta!
14. 07. 2025. u 13:34
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 16:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)