OGLASILA SE EVROLIGA: Najgledaniji meč igran u Beogradu
Svako u Evropi zna da se najbolja košarka igra upravo u Beogradu - u Beogradskoj areni, a igrali Zvezda ili Partizan pune tribine su zagarantovane.
Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Mnoge od utakmica crveno i crno-belih donele su preko 20.000 gledalaca u Beogradsku arenu, ali se jedna ipak izdigla iznad svih.
Reč je o meču između Crvene zvezde i Žalgirisa, koji je odigran u 27. kolu Evrolige, kada je na na tribinama bilo prisutno 20.999 navijača.
Što se plej-ofa tiče najgledaniji bio je susret Panatinaikos - Efes koji je gledalo 18.845 navijača.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
SUPERLIGA SRBIJE! Zvezda leči rane u Kragujevcu, Partizanu "mina" u Humskoj
27. 02. 2026. u 08:40
NBA: Vukčević dvocifren u porazu Vašingtona, Bogdanović ni solidan (VIDEO)
27. 02. 2026. u 08:10
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)