MONAKO DEFINITIVNO ODLUČIO! Majk DŽejms "precrtan" i za finalnu seriju protiv Pariza
Najbolji igrač Monaka Majk Džejms, odlukom trenera Vasilisa Spanulisa, neće biti u ekipi ni za finalnu seriju francuskog plej-ofa protiv Pariza.
FOTO: Profimedia
Spanulis je potvrdio da Amerikanac ostaje pod merom suspenzije koju mu je izrečena još 2. juna.
- Majk Džejms ostaje po suspenzijom i za sve mečeve finalne serije - saopštio je Grk na konferenciji za medije u subotu.
On je još ranije suspendovan, a sve više se priča da karijeru neće nastaviti u Monaku zbog nezadovoljstva.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)