KOŠARKAŠKI ZEMLJOTRES NA JADRANU! Hrvat optužio Crvenu zvezdu da je namestila meč sa Spartakom
SVE je šokirao jučerašnji poraz Crvene zvezde od Spartaka, ali ne i hrvatskog novinara Tomislava Horvata, koji je optužio šampiona Srbije za nečasne radnje.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović
Ovim neuspehom, crveno-beli su praktično sebi "rezervisali" četvrto mesto pred početak plej-ofa u ABA ligi, dok su Subotičani upeli da se domognu sedmog mesta, što ih trenutno vodi dalje.
Upravo je taj segmenta zapao za oko Tomislavu Horvatu, nekadašnjem hrvatskom novinaru, koji je Zvezdu optužio da je namestila utakmicu i pustila Spartak.
- Crvena zvezda pušta utakmice i urušava regularnost ABA lige! Zvezda je danas u Beogradu izgublia od Subotice. Očigledno puštanje. S ovim potezom Zadar je ispao iz play-off zone. Nije to Zadru toliko bitno, koliko je ovo "pe***ski" potez Zvezde. Tako se ne ponaša veliki klub - stoji na "X" nalogu Tomislava Horvata.
Foto: Printskrin
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)