EVROLIGA DONELA ODLUKU: Poznato ko sudi utakmicu Virtus - Crvena zvezda

Časlav Vuković

05. 12. 2024. u 20:24

CRVENA zvezda takmičenje u Evroligi nastavlja u petak utakmicom 14. kola protiv Virtusa u Bolonji. Sad je poznato i ko će suditi ovaj meč.

ЕВРОЛИГА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Познато ко суди утакмицу Виртус - Црвена звезда

FOTO: Profimedia

Odlučeno je da glavni arbitar bude Francuz Mehdi Difala. Uz njega pravdu deliti Španac Huan Karlos Garsija i Argentinac Leandro Lezkano. On igrač sudi ACB ligu.

Crvena zvezda će pokušati da popravi utisak od juče kad je ubedljivo poražena od Armanija u Milanu (101:86).

Vredi istaći i da je tim iz Bolonje baš pred ovaj duel doveo novog trenera i to dobro poznatog crveno-belima.

Šampion Srbije i ABA lige trenutno u najelitnijem evropskom takmičenju ima učinak 6-7, dok je Virtus na 2-11.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NJIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.

19. 03. 2026. u 19:58

Komentari (0)

VOJISLAV ŠEŠELJ: Moram da saopštim vest koja su mi javili pre nekoliko minuta