ŽIVOTNA DRAMA NBA ZVEZDE! Jedva izvukao živu glavu u poplavama koje su razorile Bosnu i Hercegovinu
Prava drama desila se Mirzi Teletoviću! Nekadašnji NBA i dugogodišnji evroligaški košarkaš je u Bosni i Hercegovini jedva izvukao živu glavu kada su krenule poplave koje trenutno razaraju susednu državu.
Foto: Profimedia
Problem je nastao kada je morao da ode do hidrocentrale koju je podigao na reci Čvrstici.
To je mala hidrocentrala koja je podigla buru kada je građena i zbog ekoloških problema je ekspresno ugašena i prestala sa radom. Ipak, morao je Teletović na poziv ministarstva da ode i da podigne klapne na brani u okviru hidrocentrale, a kada je krenuo nazad ka Jablanici naišao je na odron jednog brda. Skrenuo je ka Doljanima i to mu se ponovilo.
- Morao je na kraju da ostavi automobil u Mirkama i kroz šumu i po blatu da se probija do kuće - rekao je Armin Rizvić koji je zaposlen u Teletovićevom kafiću u Jablanici portalu "Slobodna Dalmacija". Pogledajte kako izgleda Jablanica:
Foto: Printscreen / Youtube / DownToBuck Highlights
Što se tiče same hidrocentrale, ona je, prema svedočenju meštana za medije u BiH, "pukla kao kokica". Materijalna šteta u celoj državi je ogromna, slavni košarkaš je takođe ostao bez ogromnog kapitala, ali je srećom na kraju uspeo da izvuče živu glavu. Teletović je u karijeri igrao na poziciji krila i krilnog centra, a posle početaka u Slobodi iz Tuzle igrao je za Telinus Ostende i Baskoniju. U NBA je ostao šest godina i nastupao je za Bruklin, Finiks i Milvoki.
(Slobodna Dalmacija/ Mondo)
BONUS VIDEO: DOČEK ZA PAMĆENjE: Zajedničko uživanje košarkaša Srbije i navijača
Preporučujemo
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)