KATASTROFA MORNARA: Barani u ABA ligi doživeli jedan od najubedljivijih poraza u svojoj istoriji
Košarkaši podgoričke Budućnosti pobedili su Mornar u Baru rezultatom 98:51 u 1. kolu ABA lige.
FOTO: ABA liga/KK Mornar/Media Pro
Barani su samo u prvoj četvrtini bili konkurentni. Od tada do kraja meča, prednost gostiju je samo rasla.
Najefikasniji je bio bivši NBA as Džuvan Morgan sa 16 poena i 7 skokova, dok su po 13 imali Jovanović i Azubujk, a 12 Kenan Kamenjaš.
Smit je sa 16 poena bio jedini dvocifreni igrač Mornara, dok su po 9 imali Runjić i Dženkins.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)