SAD JE ZVANIČNO: Željko Obradović doveo u Partizan veliko pojačanje pod košem!
PARTIZAN je dobio veliko pojačanje u reketu. Crno-beli dres zadužio je američki koašrkaš Brendon Dejvis.
Foto: Profimedia
Da je doskorašnji igrač Valensije postavio novi član kluba iz Humske, potvrdio je i njegov menadžer Miško Ražnatović zagonetkom na društvenoj mreži "H".
On je okačio zastavu Ugande, pošto ovaj 32-godišnji igrač poseduje državljanstvo te zemlje, uz kratku poruku:
- Nisu se kvalifikovali za Olimpijski turnir, ali danas su veoma važni u košarkaškom svetu… - napisao je Ražnatović.
Dejvis je sezoni 2023/2024 u dresu Valensije u Evroligi prosečno beležio 11 poena, četiri skoka i 1,6 asistenciju po utakmici.
On je do sada u karijeri nastupao za Filadelfiju, Bruklin, Šalon, Vareze, Monako, Žalgiris, Barselonu, Olimpiju Milano i Valensiju.
Podsetimo, Partizan je pre njega doveo Vanju Marinkovića, Frenka Ntilikinu i Ifea Lundberga.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
KERIK VODI JUNAJTED U LIGU ŠAMPIONA? Crveni đavoli "lete" nakon smene trenera, ali ako neko zna kako da ih pobedi to je Totenhem
MANČESTER junajted dočekuje Totenhem u derbiju 25. kola Premijer lige (13.30), sa jasnom namerom da nastavi pobedničku seriju pod vođstvom Majkla Karika, dok Sparsi na "Old traford" dolaze u promenljivoj formi, ali osokoljeni skorijim istorijatom međusobnih duela ovih ekipa.
07. 02. 2026. u 07:20
HRVATI BEŽALI OD OSVETE SRBA! Panika na auto-putu zbog navijača (VIDEO)
Otkako su navijači Hajduka, Torcida Split, napali kod aerodoroma u Tuzli Zvezdine pristalice iz Republike Srpske, koje su se vraćale iz Švedske, sa meča Lige Evrope protiv Malmea, hrvatski huligani baš i ne spavaju mirno.
07. 02. 2026. u 16:34 >> 17:09
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)