FILADELFIJA SE NE ŠALI! Pol DŽordž stigao po NBA prsten
Dosadašnji košarkaš Los Anđeles klipersa Pol Džordž nastaviće karijeru u Filadelfiji, prenosi danas I-Es-Pi-En (ESPN).
FOTO: EPA
Američki mediji navode da je Džordž dogovorio četvorogodišnji ugovor sa Filadelfijom u vrednosti od 212 miliona dolara.
Džordž (34) je prošle sezone za LA kliperse u NBA ligi odigrao 74 meča, a prosečno je postizao 22,6 poena i imao je 5,2 skoka i 3,5 asistencija po utakmici.
On je pre LA klipersa igrao za Oklahomu i Indijanu.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
"NAPRAVILI SU PODVIG! NEVEROVATNO!" Vladimir Putin danas nije krio oduševljenje NjIMA! (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kkako oduševljen.
18. 03. 2026. u 15:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)