BRUKA I SRAMOTA, EVROPO, NE GLEDAJ! Brutalno pesničenje na meču juniora, a onda je uleteo Milan Gurović bez majice... (VIDEO)
Ovih dana je SC "Milan Gurović" mesto odigravanja finalnog turnira juniorske konkurencije u košarci. Učešće su uzele četiri najbolje ekipe iz Beograda, ali umesto da se priča o igri pod obručima, mi smo gledali pravi boks meč. Ne baš boks, bolje reći ultimat fajt ili izaberite koja vam se borilačka veština više sviđa.
Foto: Printskrin
Naime, veliki skandal desio se na meču juniora Reala iz Beograda i Vizure, gde je po završetku meča došlo do tuče u kojoj je učestvovao i legendarni Milan Gurović.
Gurović je vlasnik Reala, koji je slavio u ovoj utakmici Kvalitetne lige Beograda rezultatom 74:73, a kako se na snimku vidi u teren je utrčao bez majice kako bi pokušao da razdvoji igrače koji su se potukli, a onda je i sam krenuo da učestvuje u pesničenju sa jednim momkom.
Nije poznato zbog čega je situacija eskalirala, ali je do incidenta i brutalne tuče došlo, te se očekuje da Savez i istražni organi ispitaju ceo slučaj i kazne učesnike.
Ali ono što je jasno, poslali smo odvratnu sliku u Evropi, gde se naši budući asovi umesto u košarci nadmeću u boksu, a poznati smo kao zemlja rasadnik talenata igre pod obručima.
U drugom meču prvog dana ovog turnira, Partizan je rezultatom 88:61 savladao Riverse i za petak su zakazane utakmice između Reala i Riversa, odnosno Partizana i Vizure. Da li će se i odigrati, ostaje da se vidi.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)