''MORAMO DA BUDEMO STRPLJIVI'' Saša Obradović pred odlučujući meč za plasman na fajnal-for Evrolige
Srpski trener sa klupe košarkaša Monaka Saša Obradović rekao je pred sutrašnji odlučujući meč protiv Fenerbahčea za plasman na Fajnal for Evrolige da njegova ekipa mora da bude strpljiva i da se fokusira samo na igru.
FOTO: EPA
Monako, koji je prošle godine igrao na Fajnal foru, dočekuje Fenerbahče u meču odluke sutra od 19 časova.
- Moramo da budemo strpljivi, da isključimo sve spoljne faktore i da se fokusiramo samo na igru, na to kako da uzimamo dobre šuteve. Fenerbahče će sigurno želeti da pokaže sve najbolje što ume, kao i mi - rekao je Obradović i dodao da će odluka o igranju nedovoljno oporavljenog Džona Brauna biti doneta sutra, na dan utakmice.
Plasman na Fajnal for od 24. do 26. maja u Berlinu obezbedio je samo branilac titule Real.
Danas će biti poznat drugi putnik u glavni grad Nemačke, pobednik duela Panatinaikos - Makabi.
Sutra se igraju dve "majstorice", uz Monako - Fenerbahče, od 21 čas igraju i Barselona - Olimpijakos.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Preporučujemo
BRUKA DENVERA KAKVA SE NE PAMTI! Nikola Jokić blizu eliminacije (VIDEO)
07. 05. 2024. u 06:31 >> 06:34
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)