TOPAO DOČEK: Posle Jaga i Ledej dobio svoj "poklon" u Nišu(VIDEO)

Kup Radivoja koraća protiče u sjajnoj atmosferi. Nakon što je košarkaš Jago Mateuš juče imao svoju epizodu sa požarnim aparatom, danas je svoj doček imao i košarkaš Partizana Zek Ledej.

ТОПАО ДОЧЕК: После Јага и Ледеј добио свој поклон у Нишу(ВИДЕО)

FOTO: M. Vukadinović

Košarkaše Partizana danas od 20 časova očekuje meč protiv Hercegovca iz Gajdobre u četvrtfinalu Kupa Koraća, a pred današnji trening domaćini su na simpatičan način iznenadili košarkaša Partizana. 

Zek Ledej je od domaćina izveštača "Novosti" dobio na poklon grejalicu, što je dočekano sa oduševljenjem od strane svih pristunih.

 

Podsetimo, takmičenje u Kupu Radivoja Koraća počelo je juče i prvi su prolaz u polufinale obezebidle ekipe Čačka 94 i Crvene zvezde. Danas se, pored ekipa Partizana i Hercegovca, sasataju i Mega - Vojvodina.

BONUS VIDEO: SAHRANA DEJANA MILOJEVIĆA: Srbija se oprašta od Miloja 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

GORI NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!

SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).

23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03

Komentari (0)

PARTIZAN ZAPOČINJE EVROPSKI PUT: Crno-beli ove godine moraju ući u Ligu konferencija!