ORLANDO POVUKAO DRES ŠEKILA O'NILA: Medžiksi po prvi put u istoriji ovo uradili zbog nekoga
ORLANDO Medžik je na specijalnoj ceremoniji povukao dres Šekila O'Nila sa brojem 32 iz upotrebe i podigli su ga pod krov "Kia centra".
Screenshot / TNT
Nakon Los Anđeles lejkersa i Majami hita, došao je red da se dres Šekila O’Nila povuče i u Orlandu. On je prvi igrač kluba koji je dobio ovo priznanje.
O’Nil je kao prvi pik 1992. godine došao u Orlando.
Ekipu Medžika je doveo do NBA finala 1995. godine u kom su poraženi od Hjuston roketsa. Prešao je u Lejkerse 1996. godine kao slobodan agent.
- Znate, ima ona stara izreka: ‘Nikada ne zaboravite odakle ste došli’. Moja profesionalna karijera je počela ovde. Veći deo života živeo sam ovde. Ljudi su bili gostoljubivi. Nikada nisam mislio da će ovaj dan doći - rekao je O’Nil.
BONUS VIDEO: SAHRANA DEJANA MILOJEVIĆA: Srbija se oprašta od Miloja
Preporučujemo
SPOLSTRA NAHVALIO JOVIĆA: Kakve reči trenera Majamija za reprezentativca Srbije
14. 02. 2024. u 12:33
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
Provokativni selfi iz kade, Anica Lazić mokra do kože (FOTO)
NA OBJAVLjENIM snimcima i fotografijama Anica se najpre pojavila u bade-mantilu, opuštena i nenametljiva, da bi potom podelila i kadar iz kade.
03. 01. 2026. u 11:51
Komentari (0)