JOVIĆ POSLE SJAJNE PARTIJE U LOS ANĐELESU: Čak i kada ne igram, razvijam se
SRPSKI košarkaš i igrač Majamija Nikola Jović izjavio je nakon utakmice sa Los Anđeles lejkersima da koristi vreme kada ne igra utakmice da trenira i da se razvija.
FOTO: Printscreen: Youtube/6Breeze
Majami je na gostovanju savladao Los Anđeles lejkerse rezultatom 110:96. Jović je učestvovao u pobedi sa 15 poena i osam skokova, za 28 minuta na terenu.
"Da, teško je. Ali dokle god treniram, napredujem, osećam da može da bude dobro. Čak i kada ne igram, razvijam se. Da igram, verovatno ne bih mogao toliko da treniram. Mnogo mi znači podrška Batlera. On mi je kao stariji brat. Znači mnogo za samopouzdanje. Uvek mi govori da treba da verujem u sebe. Znači mi mnogo da treniram sa njim. Jer ako mogu da pogađam preko Batlera, ako mogu da čuvam njega, onda mogu svakoga", istakao je Jović za NBA TV.
Preporučujemo
SRBIN SLAVIO, HRVAT DAVAO GOLOVE I TUGOVAO: Milan gubio 2:0 od Torina, pa pobedio!
08. 12. 2025. u 22:58
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)