LOŠA HEMIJA U PANATINAIKOSU? Ataman već udario kritike po pojedinim igračima
Panatinaikosu ne cvetaju ruže, klub nije na nivou na kojem su svi očekivali, s obzirom na ulaganja i imena koja su skupo plaćena kako bi pružala dobre igre u zelenom dresu. Trenutno su u Evroligi na skoru od 2 pobede i 4 poraza, poslednja ih je pobedila Barselona bez velikih muka, a Ataman je bio nezadovoljan učinkom pojedinim igračima kako na tom meču, tako i na svim do sada odigranim partijama.
Foto: EPA-EFE/ERDEM SAHIN
Ataman je na konferenciji za medije iskreno govorio, ne spominjući imena, da je učinak pojedinih igrača u neskladu sa platama koje primaju, te da moraju da unaprede igru.
- Imamo veoma loš napadački učinak od strane nekih igrača, čak i onog koga znate veoma dobro. Jedini način da unapredimo igru je da se unapredi lični učinak. Nadam se da ćemo način da unapredimo učinak nekih pojedinaca. Neki od njih su velika imena, ali do sada nisam video kvalitet koji mi očekujemo od njih - izjavio je Ataman.
BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan
Preporučujemo
OBRADOVIĆ: ''Imam osećaj da smo ovu utakmicu izgubili isključivo našim greškama''
04. 11. 2023. u 08:02
KOŠARKAŠKI HEROJ! Polonara se vratio na parket nakon uspešne operacije tumora testisa
03. 11. 2023. u 17:00
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
HAOS! Partizan se seli, razlog je - Dinamo Zagreb!
Najnovije vesti iz sveta sporta su sasvim nesvakidašnje, a iako je Srbija u pitanju, odnosno Partizan, i te kako na najnoviju odluku utiču i navijači iz Hrvatske, ali i Grčke i Austrije.
23. 12. 2025. u 14:17
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)