NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA: Provocirao Nikolu Jokića, pa se žestoko pokajao (VIDEO)

10. 11. 2022. u 08:26

Košarkaši Denvera pobedili su prošle noći na gostovanju ekipu Indijane sa 122:119, i tako su upisali četvrti uzastopni trijumf u NBA ligi.

НЕ ДИРАЈ ЛАВА ДОК СПАВА: Провоцирао Николу Јокића, па се жестоко покајао (ВИДЕО)

Srpski centar Nikola Jokić je zbog petog prekršaja posle 58 sekundi treće deonice otišao na klupu, da bi se u poslednjoj četvrtini vratio i doneo preokret gostima sa 11 postignutih poena. Jokić je na terenu proveo malo više od 20 minuta i zabeležio 24 poena, šest asistencija i četiri skoka.

Posebno je zanimljiva bila završnica meča kada su razljutili Srbina.

Naime, nakon što je košarkaš Indijane Tajris Halibarton pogodio preko Jokića za izjednačenje (117:117) na oko 50 sekundi do kraja susreta, momak iz Sombora shvatio je da će morati da prelomi ovu utakmicu.

Iako je nekoliko sekundi ranije nadigran od strane beka Indijane, koji ga je izbacio iz igre pre šuta, Jokić je u napadu svog tima uzeo težak šut sa vrha kapice i lako doveo Denver u novu prednost. I doneo trijumf Nagetsima.