"SAMO MI JE JOŠ OVO TREBALO": Selektor Hrvatske postao hit na društvenim mrežama (VIDEO)
HRVATSKA košarka je dotakla dno. Šamar od Finske u Rijeci dugo će se pamtiti u komšiluku, pošto je njihov nacionalni tim vraćen na sami početak, što bi se reklo - kreću od nule.
Foto: Printskrin
Već je krenulo sa prepucavanjima, Aleksandar Petrović je žestoko prozvao Dina Rađu, a selektor Damir Mulaomerović mladog Lovru Gnjidića, iako ga je baš on poslao na parket u ključnim minutima.
Ništa nije domaćima polazilo za rukom, a u poslednjem minutu nisu iskoristili šest slobodnih bacanja.
Ipak, glavni junak je selektor Damir Mulaomerović. Dok je pratio akciju, on se okliznuo, napravio špagu i završio na podu.
Ovaj video je brzo postao hit na društvenim mrežama. Možda ta scena najbolje odslikava stanje u kojem se nalazi hrvatska košarka.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NORVEŠKA BAJKA JE ZAVRŠENA! Džud Belingem odveo Englesku u polufinale Svetskog prvenstva
12. 07. 2026. u 01:48
ZASLUŽIO JE! Airton Sena zvanično proglašen za heroja Brazila
11. 07. 2026. u 23:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA BAJKA JE ZAVRŠENA! Džud Belingem odveo Englesku u polufinale Svetskog prvenstva
Fudbaleri Engleske nakon produžetaka izbacili su Norvešku sa Mundijala (2:1) i plasirali se u polufinale.
12. 07. 2026. u 01:48
PARTIZAN ZAVRŠIO PLEJMEJKERA! Bivši saigrač Miloša Teodosića oblači crno-beli dres
Doskorašnji košarkaš Virtusa, Alesandro Pajola, uskoro će postati novi košarkaš Partizana.
11. 07. 2026. u 20:46
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (1)