OVA ODLUKA JE SVE PROMENILA: Srbija prvi favorit za osvajanje titule

VEST da će Nikola Jokić nastupiti za Srbiju na predstojećem Evrobasketu obradovala je naciju, ali je imala i druge pozitivne efekte.

ОВА ОДЛУКА ЈЕ СВЕ ПРОМЕНИЛА: Србија први фаворит за освајање титуле

FIBA

Košarkaška reprezentacija Srbije je pre samo nekoliko dana bila četvrti, a sada je prvi favorit za osvajanje Evrobasketa.

Kladionice nude kvotu 4 na orlove, a kao najveće konkurente našim momcima vide Francusku sa kvotom 5,5; Grčku (6), Sloveniju (6,5) i Španiju (10), piše Sportska centrala.

Jokić nije jedini najkorisniji igrač nekog takmičenja koji će biti u selekciji Srbije. Pored Jokića Pešić će računati i na Vasilija Micića, najkorisnijeg igrača finalnog turnira Evrolige, kao i na Miloša Teodosića, najkorisnijeg igrača Evrokupa.

Veliki hendikep za Srbiju je svakako to što na šampionatu najverovatnije neće biti povređenog Bogdana Bogdanovića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ZVEZDA POČINJE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem crveno-belima ako misle da se plasiraju u LŠ

ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ

Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).

21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06

Komentari (0)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet