FAJNAL FOR EVROLIGE U BEOGRADU SVAKE GODINE: Da li bi igrači prihvatili? Evo šta o tome misli nekadašnji reprezentativac Srbije

22. 05. 2022. u 12:00

BEOGRAD je prošle večeri bio prestonica evropske košarke, koja je gostila samu elitu magičnog sporta pod obručima. Interesovanje za završni turnir je bilo ogromno, a sudeći po utiscima košarkaškog sveta, glavni grad Srbije opravdao je očekivanja ljubitelja ove igre. Na tu temu oglasio se i srpski košarkaš Nemanja Nedović

ФАЈНАЛ ФОР ЕВРОЛИГЕ У БЕОГРАДУ СВАКЕ ГОДИНЕ: Да ли би играчи прихватили? Ево шта о томе мисли некадашњи репрезентативац Србије

FOTO: Tanjug/AP

Bivši igrač Crvene zvezde imao je zanimljivu objavu na društvenoj mreži "Tviter". Očigledno očaran atmosferom i organizacijom turnira Nedović je objavio:

- Fajnal-for bi trebalo da bude u Beogradu svake godine. Siguran sam da bi 90 odsto igrača pristalo na to iste sekunde.

Gradu košarke, ovo je druga organizacija završne smotre najboljih košarkaških ekipa. 2018. Uz besprekorne ocene organizacije, trofej je podigao Real iz Madrida, tim koji je juče bezuspešno pokušaao da u punoj "Areni" sa trona svrgne aktuelnog šampiona- Anadolu Efes. Na kraju bilo je 58:57 za turskog predstavnika. 

BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

SRBIN NOVA SVETSKA FILMSKA ZVEZDA: Boban Marjanović u srednjovekovnom spektaklu - i svi ga se plaše (FOTO)