NEMANJA NEDOVIĆ UĆUTKAN: Branio Zvezdu i Srbiju pa mu Tviter obrisao profil (FOTO)
SRPSKI košarkaš Nemanja Nedović osetio je na svojoj koži sve "blagodeti" zapadnjačke demokratije i civilizacije. Nakon što je na Tviteru žestoko kritikovao Evroligu zbog isticanja NATO zastave na utakmici Žalgiris - Crvena zvezda, ova društvena mreža je ugasila njegov nalog!
Foto: EPA
Glasno je branio Srbiju i Crvenu zvezdu, pa su očito odlučili da ga ućutkaju, piše Kurir.
Podsetimo, velika bura podigla se u javnosti nakon gostovanja Zvezde u Kaunasu. Utakmicu Evrolige, nažalost, obeležile su stvari koje ne bi smele da imaju veze sa sportom. Košarkaši Zvezde nisu želeli da nose ukrajinsku zastavu na kojoj je pisalo "Stop ratu". To je razbesnelo navijače domaćeg tima, koji su tokom čitavog meča provocirali i brutalno vređali košarkaše Zvezde i Srbiju. U jednom momentu su na tribinama razvili i veliku zastavu NATO-a.
Sraman potez navijača Žalgirisa razbesneo je našeg reprezentativca Nemanju Nedovića, koji je poslao jasnu poruku Evroligi.
- Evroligo, za takve stvari nema mesta na košarkaškim terenima - napisao je Nemanja uz fotografiju iz dvorane na kojoj se na tribinama jasno vidi zastava NATO-a.
Foto: Printskrin
Njegova objava izazvala je brojne reakcije. Krenule su prozivke na Nemanjin račun, ali srpski košarkaš nije ćutao, pa je zbog toga verovatno i ostao bez naloga na ovoj društvenoj mreži.
- Svi znamo zašto su to imali u dvorani protiv tima iz Srbije. Kada sam igrao sa Panatinaikosom tamo, nisam video to - odgovorio je Nedović jednom navijaču koji se pravio pametan.
Nedugo nakon ove prepirke, nalog na kome je veoma aktivan je "nestao".
Foto: Printskrin
BONUS VIDEO - Smailagić sa leđa spustio loptu u koš
Preporučujemo
BOGDANOVIĆ BIO BLIZU DABL-DABLA: Toronto prekinuo seriju Atlante (VIDEO)
06. 04. 2022. u 08:37
JOKIĆ OSTAO BEZ PODRŠKE: Denver poražen uprkos sjajnoj partiji Srbina (VIDEO)
06. 04. 2022. u 08:14
DUCI SIMONOVIĆ NEUTEŠAN: "Oprostite što plačem, otišao je moj drug i brat"
05. 04. 2022. u 17:13
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)