TEŠKA POVREDA NA TRENINGU PARTIZANA: Treneru crno-belih pukla Ahilova tetiva

VELIKI peh desio se na treningu Partizana kada je pomoćni trener crno-belih, pre nekoliko nedelja, zadobio težu povredu.

ТЕШКА ПОВРЕДА НА ТРЕНИНГУ ПАРТИЗАНА: Тренеру црно-белих пукла Ахилова тетива

Foto arhiva VN

Vlade Androić, dugogodišnji pomoćnik povratnika na klupu tima iz Humske Željka Obradovića, povredio je Ahilovu tetivu, zbog čega je morao da miruje duži vremenski period, a sada hoda uz pomoć štaka.

- Sve je u opisu radnog mesta, desilo se. Tri nedelje sam već u gipsu, čekamo još dve, pa ćemo videti šta će biti - počeo je Androić.

- Desilo se na treningu. Nešto sam demonstrirao, pukla je Ahilova tetiva, idemo dalje - dodao je Androić, koji je počeo ponovo da dolazi na treninge "parnog valjka".

BONUS VIDEO

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!