OVO SU DESET NAJPLAĆENIJIH IGRAČA U EVROLIGI: Dvojica Srba na listi
SPECIJALIZOVANI košarkaški portal Eurohoops, objavio je listu od najplaćenijih igrača u Evroligi.
Foto: Printskrin Twitter/@AnadoluEfesSK
Nije iznenađenje što spiskom dominiraju igrači Barselone, a na njemu se nalaze dva srpska košarkaša.
Vasilije Micić kao član aktuelnog prvaka Evrope, Anadolu Efesa, i Nikola Milutinov, igrač moskovskog CSKA.
Prvi na listi je Nikola Mirotić koji zarađuje 4.5 miliona dolara.
Šejn Larkin ima 3.7 a Vasilije Micić 3.5 miliona, na drugom i trećem mestu.
Milutinov je četvrti sa 2.5 miliona dolara visokom platom.
Iza njega su: Jan Veseli (2.3), Edi Tavares (2), Nando de Kolo (1.9), Toko Šengelija (1.8), Kostas Slukas (1.8), Nik Kalates (1.8) i Kori Higins (1.8)
Naredna sezona Evrolige, počinje u četvrtak, 30. septembra, duelom Monaka i Panatinaikosa.
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (1)