MEGA I BORAC ZAPOČELI POBEDAMA: Završeni prvi mečevi četvrtfinalnih serija Superlige
POČELA je košarkaška Superliga Srbije po ubrzanom tempu.
FOTO: KK Mega/Ivica Veselinov/ABA liga
U prvim mečevima četvrtfinalne serije, Mega je lako pobedila Vojvodinu sa 77:66.
Najefikasniji je bio Filip Petrušev sa 20 poena, a u dresu Mege debitovali su nekadašnji reprezentativac Srbije Dragan Milosavljević i bivši prvotimac Crvene zvezde Boriša Simanić, koji su postigli po šest, odnosno osam poena. Kod Vojvodine bolji od ostalih bio je Nikola Gaćeša sa 18 poena i osam skokova.
U drugom meču dana, Borac je iznenadio FMP u gostima i slavio sa 77:67.
PRVI mečevi četvrtfinala: Mega - Vojvodina 77:66, FMP - Borac 67:77, Partizan - Mladost 70:50. Revanši, subota: Vojvodina - Mega 12.00, Borac - FMP 16.00, Mladost - Partizan 18.00 (eventualne majstorice su 30. i 31. maja). Nedelja: C. zvezda - Zlatibor 17.00. Ponedeljak: Zlatibor - C. zvezda 18.00 (termin evenualne majstorice naknadno).
Preporučujemo
PARTIZAN POČEO POBEDOM: Crno-beli savladali mladost u prvom meču četvrtfinala KLS
27. 05. 2021. u 20:14
OVAKO SE TO RADI: Niksi doživotno suspendovali navijača koji je pljunuo Janga! (FOTO)
27. 05. 2021. u 19:48
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
RUSIJA ZAPANjENA POTEZOM UKRAJINE! Hitno reagovala i Marija Zaharova: Gazite temelje čovečanstva!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. A i iz Kremlja.
20. 02. 2026. u 15:11
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)