HRVATSKI KOMENTATOR UMALO DOŽIVEO SRČANI UDAR: Pogledajte kako je mlada nada komšijskog novinarstva doživela meč Hrvatska - Brazil (VIDEO)
FUDBALSKA reprezentacija Hrvatske prethodne noći uspela je da eliminiše iz Katara Brazil i tako se plasira u polufinale Mundijala. A, sada se pojavio i zanimljiv video snimak toga kako je komentator Marko Šapit doživeo penal seriju koja će se dugo pamtiti.
FOTO: Printksrin
Nakon što je mečeve reprezentacije Hrvatske na velikim takmičenjima prenosio tradicionalno legendarni Drago Ćosić nakon njegovog odlaska u penziju ta čast pripala je Marku Šapitu koji radi odličan posao.
Navijači Hrvatske su zadovoljni poslom koji mladi Šapit obavlja na Mundijalu u Kataru i smatraju da je Ćosić dobio dostojnu zamenu kada je u pitanju komentarisanje utakmica "vatrenih".
Jučerašnji megdan Hrvatske i Brazila će se sigurno još dugo pamtiti jer su Dalićevi izabranici uspeli da naprave još jedan neverovatan rezultat i kući pošalju prvog favorita.
Kako je Marko Šapit komentarisao i doživeo veliku pobedu Hrvatske protiv Brazila pogledajte klikom OVDE.
Hrvatska će ponovo na teren već za tri dana kada ih u utorak očekuje meč polufinala protiv Argentine koji se od 20 sati igra na "Lusail" stadionu. To će Hrvatima to biti šansa da se drugi put zaredom plasiraju u finale Mundijala što bi bio neverovatan uspeh.
MEČ SEZONE U GRACU: Pobeda vodi Zvezdu u nokaut fazu Lige Evrope!
ŠTURM Grac i Crvena zvezda ukrštaju koplja u duelu koji bi za oba tima mogao da odredi celu evropsku sezonu. Oba kluba jure mesto među najboljih 24 u Ligi Evrope, a situacija na tabeli je toliko tesna da jedan kiks sve može da promeni.
11. 12. 2025. u 07:30
ČITAV GRAD U AUSTRIJI OSTAO ZATEČEN ZBOG SRBA: Evo šta su uradile "delije" (VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su se pobrinule za posebnu situaciju.
11. 12. 2025. u 13:13
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)