OČEKIVANO I ZASLUŽENO: Mislav Oršić igrač nedelje u Evropa Ligi
ODVEO je Dinamo u istorijsko četvrtfinale Evropa lige fenomenalnim het-trikom kojim je zapečatio evropsku sudbinu Totenhema, a Evropska kuća fudbala odala je priznanje Mislavu Oršiću na ovom podvigu.
Foto: AP
Uefa je Oršića nakon sjajne pojedinačne predstave uvrstila među četvoricu igrača koji konkuriraju za najbolje u utakmicama igranima ovog tjedna, a sada je dobio i nagradu.
Dinamo je sinoć posle produžetaka savladao Totenhem sa 3:0, a pored Oršića istakao se i golman modrih Livaković koji je zaustavio zicer Harija Kejna.
Dinamo će u borbi za polufinale igrati protiv Viljareala.
Preporučujemo
KADIJA TE TUŽI: Sud u Švajcarskoj presudio u korist Švajcarske u sporu sa Ukrajinom
19. 03. 2021. u 16:34
PARTIZAN PROTIV FENjERAŠA ZA NOVI REKORD! Stanojević: Sa najjačim timom protiv Bačke
19. 03. 2021. u 15:52
OGLASILI SE IZ DINAMA: "Naša šansa o eliminaciji Viljareala je realna"!
19. 03. 2021. u 15:35
KOLIKO MOŽE PAUNOVIĆEVA SRBIJA? Duel sa evropskim šampionom otkriva pravi potencijal "orlova"
U večernjem terminu od 21.00 na stadionu "Keramika" reprezentacija Španije ugostiće selekciju Srbije u prijateljskom meču koji domaćinu služi kao važan deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine, dok će za "orlove" to biti veliki test i prilika da vide koliko mogu protiv najjačih selekcija na planeti.
27. 03. 2026. u 07:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)