A BIO JE KUL TIP: Pioli u Beogradu glumio finoću, a posle eliminacije od Junajteda izvređao Solskjera

Mančester junajted je eliminisao Milan iz Lige Evrope, pobedom na San Siru 1:0 u revanšu osmine finala, a italijanski mediji bruje o nepristojnoj reakciji trenera Stefana Piolija nakon meča.

А БИО ЈЕ КУЛ ТИП: Пиоли у Београду глумио финоћу, а после елиминације од Јунајтеда извређао Солскјера

Stefano Pioli foto AP

Ole Gunar Solskjer mu je prišao i rekao "dobar ste tim", želio da mu pruži ruku, a Pioli samo prošao pored njega. Kako prenose mediji, usput ga je i izvrijeđao:

"Dobar tim, moj k..... S......, magarče.... Tvoja sestra ima dobar tim", rekao je navodno Pioli kolegi sa klupe "đavola". 

Milan je u krizi rezultata i igre, gubi trku sa Interom u Seriji A, Juventus mu je za petama, blizu su i Atalanta, Napoli i Roma, a Pioli kao da gubi živce.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

SRAM VAS BILO! Fudbaleri Švajcarske DŽaka i Rodrigez provocirali - pokazivali albanskog orla pred Mundijal