VAR STVOREN DA VARA: Barselona oštećena u Parizu, Mesijev penal se morao ponoviti (VIDEO)

11. 03. 2021. u 09:19

VAR se ponovo pokazao kao kvar! Kardinalna greška iz VAR sobe je možda koštala i Barselonu šanse da prođe PSŽ. Ruku na srce Parižani su imali veliku prednost iz prvog meča, ali da se na poluvreme otišlo sa 1:2 ko zna šta bi se desilo...

ВАР СТВОРЕН ДА ВАРА: Барселона оштећена у Паризу, Месијев пенал се морао поновити (ВИДЕО)

Naime, U trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, Lionel Mesi je promašio penal. Tačnije, Kejlor Navas je odbranio. I onda počinje “većanje”.

Sudije iz VAR sobe su proveravale da li je Navas bio na crti prilikom uspešne intervencije. Gledali su, gledali i doneli odluku da je sve bilo po propisu.

Nisu videli da je Marko Verati prilikom Mesijevog šuta bio u polukrugu, kroz koji je protrčao. To nije dozvoljeno! Upravo je Verati posle odbrane Navasa loptu glavom poslao u korner.

Ovaj penal je, jednostavno, morao da bude ponovo izveden.

Na kraju je meč završen rezultatom 1:1 i posle prvog dulea u kome su slavili 4:1 PSŽ je prošao dalje.